Yükleniyor...

Hakkımızda


Hakkımızda

İzmir'in gözde masaj salonu Papyon Masaj ve Spa'da deneyimli masöz kadrosuyla sizlere kaliteli masaj hizmeti sunmaktayız. Ciddi ve alanında uzman ekibiyle önce sağlık ilkesiyle yola çıkarak hijyenik bir ortamda kendinizi huzurlu hissedeceğiniz bir mekanda hizmet vermekteyiz.

MASAJIN FAYDALARI

1- Stres hormonlarını azaltır.
2- Depresyonu yatıştırır.
3- Bağışıklık sistemini güçlendirir.
4- Ağrıları azaltmaya yardıma olur.

Masaj şekilleri çok çeşitlidir. Klasik masajdan lenf drenajına, bağ dokusu masajından şiatsuyo, isveç masajından ritmik masaja kadar geniş bir yelpazeye uzanır. Her bir masajın şekli, özel bir tekniğe ve etkiye sahiptir.

Buradaki önemli nokta ise; masajın süreç olarak ilk yarısında dinlendirici, ikinci yansında ise canlandırıcı bir etkiye dönüşmesidir.

Masajda kesintisiz gerçekleşen ritmik el hareketleri sayesinde rahatlama sağlanarak gerginlik giderilir. Fiziksel olarak; lenfatik ve endokrin sistem, solunum, sinir, dolaşım, iskelet, sindirim ve bağışıklık sistemine olumlu yönde etki eder.

Masaj aynı zamanda zihinsel düzeyde de işlev görür. Zihnin gevşemesini sağlar. Virüslere ve hastalık oluşturan mikroplara karşı direnci sağlayan antikorların ve akyuvarların bedendeki üretimini arttırırken, bağışıklık sistemini de güçlendirir. Masajdaki derinlemesine dokunuşlar, vücut sıvılarını hareketlendirici etki sağlarken, aynı zamanda kanın kalbe ve ciğerlere daha çabuk gitmesini sağlar.

Ekstra bir araç gerektirmeyen masaj dolaysız ve kendiliğinden, insan bedenindeki üç sistemle çalışır:

Neden Papyon Spa

Çünkü Papyon Spa ile Kalitenin Doğru Masajın ve Hizmetin Farkına Varacaksınız.

  • Uzman Masözlerimiz Tarafından Yapılır.
  • 100% Organik Masaj Kremleri Kullanılır.
  • Belgeli Uzman Masözlerimiz Mevcuttur.
  • Kadın ve Erkeklerin Aynı Zaman da Masaj Yaptırabileceği Bir Salondur.
  • %100 Müşteri Memnuniyeti İle İlerlemekteyiz.
  • Sağlıklı Masaj Terapileri İle Herzaman Bir Adım Öndeyiz.

9547

Mutlu Müşteri

22

Masöz Yaş Ortalaması

100%

Memnuniyet